Fragen Sie Ihr Online Angebot an!

CAPTCHA image

* Diese Felder sind erforderlich

Fragen Sie einen Online Kostenvoranschlag an!

Um es Ihnen leicht zu machen, können Sie einen Online Kostenvoranschlag anfordern, um eine Vorstellung davon zu bekommen, wie viel Ihr Projekt voraussichtlich kosten wird.

  • Füllen Sie das Formular links so detailliert wie möglich aus, damit wir die Kosten realistisch einschätzen können. Um ein detaillierteres Angebot zu erhalten, ist es besser, wenn Sie uns mitteilen, wofür Sie die Kleidung oder das Werbematerial verwenden möchten.
  • Nachdem wir Ihre angegebenen Informationen angesehen haben, erhalten Sie 15 Minuten nach Erhalt des Angebots eine Antwort (nur während der Arbeitszeit und der Arbeitstage).

 


Öffnungszeiten und Kontakt

Montag bis Freitag von 9:30 bis 18:00 Uhr

E-Mail: [email protected]

Bald können Sie uns auch telefonisch erreichen!

Hilfe Ich Möchte Schnell Was Bedruckt Haben

Hilfe Ich Möchte Schnell Was Bedruckt Haben
5th December 2017 Garment Printing
snel bedrukken Garment Printing

Bij Garment Printing krijgen we dit soort berichten erg vaak, maar gelukkig weet ons team als de beste hoe ze koel moeten blijven wanneer ze onder druk staan. Op onze markt is er erg veel concurrentie, maar er zijn vele redenen waarom Garment Printing zo goed wordt aangeschreven door klanten.

  1. We zijn menselijk en geven goed advies

Onze mening is dat mensen beter voor je zijn dan robots. Laat me het uitleggen. Veel bedrijven gebruiken online tools waarmee klanten hun ontwerpen kunnen uploaden en een order kunnen plaatsen. Dit klinkt natuurlijk prima, maar toch zijn er naar ons idee teveel mensen die niet helemaal blij zijn met het uiteindelijke product dat ze ontvangen. Ons team is daarentegen veel effectiever in het bekijken wat gaat werken en wat niet. Wij kunnen je bijvoorbeeld vertellen of de kwaliteit van het ontwerp/artwork hoog genoeg is om goed te kunnen bedrukken. Wij zijn de experts, dit betekent dat jij ons alles kunt vragen en vervolgens zoeken wij de beste oplossing voor je binnen jouw budget. Volgens ons is er nog geen robot die dit kan.

Karen is het hier mee eens: “Jullie waren erg geduldig, ondanks mijn gebrek aan kennis en design. We gaan zeker nog een keer gebruik maken van jullie diensten!’’

  1. Een zeer brede collectie

Onze collectie is erg groot, we kunnen op bijna alles drukken. Van t-shirts tot bedrukte draagtassen en van badmutsen tot bandana’s. We kunnen zelfs bedrukken op producten die jij zelf aanlevert. Maak eens een praatje met ons team. De mogelijkheden zijn eindeloos.

Snel bedrukt breed assortiment
Snel bedrukt garantie
  1. We doen ook luxe producten

We krijgen allemaal verschillende soorten aanvragen. Sommige klanten willen zoveel mogelijk producten voor hun budget. In dat geval raden we ze de goedkoopste opties aan, bijvoorbeeld een Fruit of the Loom t-shirt. Er zijn ook mensen die hun eigen kleding merk hebben. Deze mensen willen uitstekende kwaliteit voor een goede prijs. Dit is waarom we ook merken uit een hoger segment aanbieden, denk bijvoorbeeld aan American Apparel, Adidas, Nike en een aantal millieu vriendelijke merken, waaronder Continental.

  1. We bieden de beste prijzen

Bij Garment Printing zijn we trots op onze marktconforme prijzen. We zijn er dan ook zeker van dat jullie dat ook vinden. We zijn zo zeker van ons zelf dat we een beste prijs garantie bieden. Als u ergens anders een goedkopere prijs kan vinden met dezelfde printtechniek, producten en bezorgtijd, profiteert u van een korting.

Leyton Orient F.C  – “Garment Printing was erg behulpzaam met het aanbrengen van logo’s op onze tenues. Het moest allemaal in een zeer korte periode gebeuren, maar alles was van top klasse. Ook de prijs was perfect. Ik kan het team van Garment Printing niet genoeg bedanken.”

Snel bedrukt leyton
  1. Last minute orders

Is er iets mis gegaan? Ben jij de zo belangrijke bedrukte promotiemateriaal vergeten voor een evenement? Wij kunnen je helpen. Voor elke bestelling bieden wij next day delivery aan. Neem contact op met ons team en kom er achter binnen hoe lang we jouw design kunnen omzetten in een product.

Mevrouw Smith is het er zeker mee eens – “Ik wilde jullie even bedanken voor zulke efficiënte en professionele service. We hebben precies ontvangen wat we nodig hadden. Jullie waren super.’’

Dit waren vijf redenen waarom klanten van ons houden. Neem vandaag nog contact op en ontdek onze service zelf.